سه شنبه ٠٨ فروردين ١٣٩٦
صفحه اصلي > بازرگاني 

امور بازرگانی پتروشیمی فجر متشکل از قسمت های عملیات انبارها ، تدارکات ، فروش ، ترخیص و کنترل موجودی متولی زنجیره تامین کالا و همچنین فروش محصولات می باشد.این مجموعه تلاش نموده تا با شناسایی و بکارگیری فرصت های بالقوه شراکت با همه تامین کنندگان و سازندگان داخلی علاوه بر تهیه اقلام مورد نیاز طبق استانداردهای تعریف شده در زمان مورد نیاز فضای رقابتی مناسبی را برای همه فعالان در این عرصه فراهم نماید.

عملیات انبارها

اداره عملیات انبارها متشکل از بازرسی انبارها ، انبار دریافت و صدور ، طبقه بندی و مکانیزه کالا ، انبار عمومی ، انبار شیمیایی ، انبار قطعات یدکی ، انبار پروژه و انبار مازاد مسئولیت نگهداری اقلام مورد نیاز مجتمع را به عهده دارد به نحوی که در زمان مورد نیاز این اقلام با کیفیت مناسب براحتی قابل دسترس باشند . چیدمان و بسته بندی مناسب اقلام در انبارهای این مجتمع به گونه ای است که علی رغم شرایط نامناسب آب و هوایی منطقه کمترین مشکل برای اقلام موجود در انبارها بوجود می آید.

 

 

تدارکات

اداره تدارکات در این مجتمع از ساختار نوینی جهت خرید اقلام استفاده می نماید این اداره متشکل از پنج گروه تخصص خرید بعلاوه واحد بررسی منابع می باشد.گروه های تخصص خرید برق و ابزار دقیق ، مکانیک ، شیمیایی و ایمنی ، عمومی ، محلی هریک مسئولیت خرید اقلام مورد نیاز گروه های کالایی تعریف شده مربوط به خود را به عهده دارند و روش استعلام گیری از طریق وب سایت پتروشیمی فجر می باشد به این صورت که در دوره های های زمانی یک ماهه درخواستهای مورد نیاز روی سایت بارگزاری می شوند و شرکت هایی که دارای کد منابع می باشند می توانند در بازه زمانی تعریف شده نسبت به ارسال پیشنهاد فنی و در صورت تایید پیشنهاد مالی خود اقدام نمایند .شرکت های جدید متقاضی ورود به منابع می توانند مدارک خود را مطابق الگوی تعریف شده در وب سایت برای واحد بررسی منابع ارسال نمایند و پس از بررسی و در صورت کسب حداقل امتیاز نسبت به مشارکت اقدام نمایند.

 

 

فروش

اداره فروش یکی از کانالهای ارتباطی تعریف شده در مدل کسب کار مجتمع پتروشیمی فجر است که مسئولیت ارتباط با مشتریان و صدور صورت حسابهای ماهیانه را به عهده دارد.

 

 

ترخیص

با توجه به موقعیت شرکت پتروشیمی فجر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی کلیه ورود و خروج کالا از داخل یا خارج کشور باید با هماهنگی و ارتباط نزدیک با گمرک صورت گیرد که این وظیفه به عهده واحد ترخیص می باشد.

 

 

کنترل موجودی:

واحد کنترل موجودی به منظور جلوگیری از انباشت سرمایه در انبارها و از سوی دیگر به منظور تامین به موقع کالا با استفاده از منطق کنترل موجودی سیستم یکنواخت کالای نفت اقدام به کنترل مداوم و مستمر نیازهای مجتمع و در صورت لزوم صدور درخواست خرید می نماید.

اطلاعات تماس
ایران - استان خوزستان - بندر امام خمینی(ره)
منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 2 صندوق پستی 117
061-52171118
061-52171118
نظرسنجی
نظر شما در مورد وب سايت جديد پتروشيمي فجر چيست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
بازدید این صفحه : 21144
بازدید امروز : 479
کل بازدید : 2115144
بازدیدکنندگان آنلاين : 7
زمان بازدید : 0/2920
Copyright © 2010 Fajrco.com - All rights reserved.